Rybí restaurace Hůrka


Naše vyhlášená Rybí restaurace se nachází v těsné blízkosti Lipenské přehrady v obci Hůrka 3km od Horní Plané. Pakliže k nám zavítáte, můžete se těšit na výborné rybí speciality z čerstvých ryb, které v drtivé většině pochází z našich rybníků. Právě kaskádovité rozložení našich rybníků je ideálním prostředím pro chov pstruha duhového. Křišťálově čistá voda tekoucí z potoků ze Šumavy je jedním z hlavních faktorů ovlivňujících kvalitu a výtečnou chuť našich pstruhů. Kromě pstruhů chováme v našich rybnících také kapry, líny, sumce a další sladkovodní ryby.

Na jídelním lístku Rybí restaurace najdete jak tradiční recepty česke kuchyně, tak i speciality, jako Candát na víně, či Pstruh na másle. Kromě rybích pokrmů nabízíme i jídla z kuřecího a vepřového masa a to vše za velice příznivé ceny.

Neváhejte a přijďte k nám ochutnat. Od května do října máme otevřeno každý den od 11:00, mimo tyto měsíce je otevřeno od pátku do neděle, nebo dle dohody.


Jak nás najdete?
Naše rybí restaurace se nachází v Jižních Čechách v rekreační oblasti u Lipenské přehrady v obci Hůrka - Horní Planá. Silnice č.39 - vedoucí z Českého Krumlova do Volar Vás přímo zavede k naší restauraci. Naleznete ji 1 km za Černou v Pošumaví ve směru do Horní Plané za levotočivou zatáčkou po pravé straně. Kolem vede cyklistická stezka a právě naše rybí restaurace je oblíbeným a vyhledávaným místem oddechu a občerstvení cyklistů a turistů a dalších návštěvníků.
Vlakem se k nám dostanete po železniční trase ve směru Český Krumlov - Černý Kříž a můžete vystoupit v zastávce Černá v Pošumaví a jít po silnici ve směru jízdy asi 1,5km a nebo v zastávce Horní Planá zastávka a jít proti směru jízdy po silnici asi 800m


tel: 777 712576 mail: tereza(zavináč)tichyphoto.com
tel: 777 712575


GPS: 48°45'1.231"N, 14°4'22.958"EFotogalerie restaurace LipnoFotografie přírody Jaroslav Tichý – prodej fotografií přírody z rozsahlé fotogalerie, výroba kalendářů, fotografické kurzy.