Rybolov na Lipně a Pstruhařství Hůrka


Chytání ryb Lipno

Pro milovníky rybolovu nabízíme chytání ryb na Lipně na na našich rybnících za jednotnou cenu 100,-kč/4h . Možnost objednání skupinových výprav nebo závodů.

Naše rybníky se nacházejí u Rybí restaurace v obci Hůrka . kontakt: tel: 777 712573

Pstruhařství Hůrka

Pstruhařství Hůrka bylo založeno v roce 1964 a navázalo tím na dlouholetou tradici chování ryb na Lipensku. V roce 1995 se stávají majetkem manželů Turkových a během několika let je zde obnovena a rozšířena soustava kaskádovitých rybníků. Právě kaskádovité rozložení rybníků je ideálním prostředím pro chov pstruha duhového. Křišťálově čistá voda tekoucí z potoků ze Šumavy je jedním z hlavních faktorů ovlivňujících kvalitu a výtečnou chuť našich pstruhů. Kromě pstruhů chováme v našich rybnících také kapry, líny, sumce a další sladkovodní ryby.
Od roku 2000 bylo otevřené rybí občerstvení provozované v maringotce na místní cyklistické stezce. Právě výtečná chuť rybích specialit z čerstvých ryb za velice přijatelné ceny a příjemné prostředí se stalo vyhledávaným a oblíbeným místem odpočinku a občerstvení turistů a cyklistů. Od července roku 2004 je otevřena Rybí restaurace, která je v provozu celý rok.GPS: 48°45'1.231"N, 14°4'22.958"E


Chytání ryb na Lipně Chytání ryb na Lipně Chytání ryb na Lipně Chytání ryb na Lipně